• O nas

Jesteśmy szkołą specjalizującą się w nauce tańców użytkowych oraz pierwszego tańca. Zaufanie budujemy od lat przygotowując pary do pierwszego tańca oraz ucząć nauki tańca w parach. Nasza szkoła Impresja Dance powstała właśnie z pasji do tańca! Od wielu lat jesteśmy aktywni nie tylko jako instruktorzy tańca, ale i tancerze. Jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy przygodę z turniejowym tańcem Discofox, wówczas kiedy nie był on jeszcze tak popularny jak dziś :) Naszym celem jest przygotować Was tanecznie na imprezy jakie zdarzają się w życiu każdego z nas!

Prowadzimy stacjonarne zajęcia, ale zdajemy sobie sprawę, że z uwagi na miejsce zamieszkania lub brak czasu nie każdy jest w stanie w nich uczestniczyć. Nic straconego! Dzięki utworzeniu sklepu www.naukatancaonline.pl możecie mieć dostęp do naszych kursów niezależnie od miejsca zamieszkania i pory dnia!

Taniec użytkowy ma dla nas duże znaczenie! Wiemy jak ważne jest samopoczucie na parkiecie a także umiejętność praktycznego poruszania się na różnego typu imprezach tanecznych :) Ta bardzo praktyczna umiejętność spędza sen z powiek niejednej osobie. Niektórzy poszukują również urozmaicenia swojego tańca. Wszystko to znajdziecie na naszej stronie www.naukatancaonline.pl!

Do naszej oferty kursów wprowadziliśmy tańce najbardziej praktyczne i rewelacyjne na każdą imprezę - Discofox (2 na 1) i Disco samba (taniec Disco Polo). Stosunkowo proste kroki, przejścia i kombinacje są zarazem efektowne. Nasze lekcje pozwolą Wam w szybkim czasie opanować materiał i przenieść poznane elementy na parkiety różnych imprez. Są skonstruowane w taki sposób, by dotarły do każdego użytkownika!

Dla dobrej organizacji materiału lekcje podzieliliśmy na części. Każda część to kompletny materiał do samodzielnej nauki w domu. Jeśli nie mieliście do czynienia z którymś z tańców rekomendujemy zakup części pierwszej. Kolejne części to rozwinięcie Waszego repertuaru tanecznego wraz z utrwaleniem materiału. Wszystko po to, by móc przyswoić poznane elementy i potrafić je wykorzystać w praktyce, a co za tym idzie bawić się tańcem dowolną ilość czasu!

To proste! Wystarczy wybrać dowolny kurs tańca, dokonać płatności, pobrać plik a potem cieszyć się nauką tańca w dowolnym miejscu i o dowolnej porze dnia :)