• Czego się nauczysz?

 PIERWSZY TANIEC I TAŃCE UŻYTKOWE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

W życiu każdego z nas pojawiają się okazje do tańca. Zbliżające się wesele, Sylwester, impreza firmowa , czy spotkanie ze znajomymi.... Znacie to?  No właśnie!  Wiemy, jak ważne jest, by podczas takich chwil pewnie czuć się na parkiecie!  Stworzyliśmy dla Was stronę naukatancaonline.pl na której znajdziecie naukę tańca w prostej formie plików mp4 do pobrania!  Każdy z kursów to kompletny materiał do samodzielnego treningu w domowym zaciszu dostępny po opłaceniu zamówienia :)
Jeśli z różnych przyczyn nie możesz uczestniczyć w stacjonarnych zajęciach, to świetnie trafiłeś!

BEZ LIMITU CZASU, W PROSTEJ FORMIE PRZEKAZU, W DOWOLNYM MIEJSCU I O DOWOLNEJ PORZE DNIA!
              1. Instruktaż choreografii na Pierwszy Taniec


Przygotowaliśmy dla Was instruktaże choreografii na Pierwszy Taniec do samodzielnego treningu w domu. To świetna alternatywa do stacjonarnych zajęć na sali z instruktorem. Jeśli chcecie przygotować się do tego wyjątkowego tańca w domowym zaciszu nic nie stoi na przeszkodzie! 

Wystarczy odrobina miejsca i motywacja do działania!  Wybierzcie choreografię, która spełnia Wasze potrzeby i oczekiwania lub zamówcie indywidualny projekt!

Otrzymacie kompletny instruktaż krok po kroku, by móc opanować cały układ podczas samodzielnego treningu. Pobierając film na komputer, laptop lub inny nośnik w wygodny sposób możesz powtarzać materiał w takiej częstotliwości jakiej chcesz!


2. Kursy tańca- taniec użytkowy

U nas nauczycie się również tańca od zupełnych podstaw. Naukę poszczególnych tańców podzieliliśmy na części. Prosty przekaz wraz z instruktażem krok po kroku to droga do opanowania materiału i świetnej zabawy podczas różnego typu imprez tanecznych!
Jeśli tu trafiliście, to naprawdę niewiele dzieli Was od poznania najbardziej praktycznych tańców użytkowych idealnych na każdą imprezę jak np. Discofox (2 na 1), czy Disco Samba (taniec weselny)! Krok po kroku przeprowadzimy Was przez podstawy aż po bardziej złożone figury i kombinacje!
 
Każdy z tych tańców posiada szeroko rozbudowany repertuar figur, kolejne części kursu nagramy wkrótce:)


JAK TO DZIAŁA?


Aby dokonać zakupu produktów trzeba się zalogować. Po wybraniu produktów należy dokonać płatności wybierając jej sposób: płatność kartą  lub za pośrednictwem szybkch płatności bankowych online. 

banner_1215x200A.png

 
Po zakupie i zaksięgowaniu kwoty na koncie na Wasz adres mailowy podany podczas rejestracji  otrzymacie oryginalny link  z dostępem do zakupionego produktu. Link należy otworzyć i pobrać jego zawartość. Filmy nagrane są w formacie mp4.
UWAGA! Plik z linkiem będzie aktywny przez 7 dni od otrzymania produktu.
Po pobraniu plików możecie już cieszyć się nieograniczonym dostępem do kursu tańca i bawić się świetnie nauką tańca przez dowolną ilość czasu!