• Czego się nauczysz?

W życiu każdego z nas pojawiają się okazje do tańca. Zbliżające się wesele, Sylwester, impreza firmowa , czy spotkanie ze znajomymi.... Znacie to?  No właśnie!  Wiemy, jak ważne jest, by podczas takich chwil pewnie czuć się na parkiecie!  Stworzyliśmy dla Was stronę naukatancaonline.pl na której znajdziecie naukę tańca w prostej formie plików mp4 do pobrania!  Każdy z kursów to kompletny materiał do samodzielnego treningu w domowym zaciszu dostępny po opłaceniu zamówienia :)

Jeśli z różnych przyczyn nie możesz uczestniczyć w stacjonarnych zajęciach, to świetnie trafiłeś!
BEZ LIMITU CZASU, W PROSTEJ FORMIE PRZEKAZU, W DOWOLNYM MIEJSCU I O DOWOLNEJ PORZE DNIA!

U nas nauczycie się tańca od zupełnych podstaw. Naukę poszczególnych tańców podzieliliśmy na części. Każda z części to cykl ok. 7- 8 filmików. Prosty przekaz wraz z instruktażem krok po kroku to prosta droga do opanowania materiału i świetnej zabawy podczas różnego typu imprez tanecznych!

Jeśli tu trafiliście, to naprawdę niewiele dzieli Was od poznania najbardziej praktycznych tańców użytkowych idealnych na każdą imprezę jak np. Discofox (2 na 1), czy Disco Samba (taniec Disco Polo)! Krok po kroku przeprowadzimy Was przez podstawy aż po bardziej złożone figury i kombinacje!

 

Każdy z tych tańców posiada szeroko rozbudowany repertuar figur, kolejne części kursu nagramy wkrótce:)

Jeśli wciąż się zastanawiasz czy to dla Ciebie, zobacz czego możesz się nauczyć!

 

Pokaz przejść i obrotów, które poznacie na kursie video:

DISCOFOX CZĘŚĆ 1 PODSTAWY:


DISCOFOX CZĘŚĆ 2:DISCO SAMBA CZĘŚĆ 1 PODSTAWY I CZĘŚĆ 2:


 

Jak to działa?

Po zakupie i opłaceniu zamówienia na Wasz adres mailowy podany podczas rejestracji  otrzymacie plik PDF z dostępem do zakupionego produktu. Należy otworzyć link,który się tam znajduje i pobrać znajdujące się tam pliki. Filmy nagrane są w formacie mp4.

UWAGA! Plik z linkiem będzie aktywny przez 7 dni od otrzymania produktu.

Po pobraniu plików możecie już cieszyć się nieograniczonym dostępem do kursu tańca i bawić się świetnie nauką tańca przez dowolną ilość czasu!