• Kurs tańca DISCO SAMBA (taniec weselny) część 1 - Podstawy

Disco Samba (taniec weselny) - Podstawy Część 1

45.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Natychmiast po zaksięgowaniu kwoty
Dostępność Duża dostępność

Informacje telefoniczne: 795039119

Zostaw telefon

Kurs tańca Disco Samba ( taniec weselny) Podstawy Część 1 zawiera 8 lekcji:

 

Pokaz figur z tego kursu znajdziesz na :

 

 

Przykładowa darmowa lekcja:

 Czas trwania instruktażu: 30 min. 30 sek.

Lekcja 1- Krok podstawowy

Lekcja 2- Obroty partnerki w prawo i lewo

Lekcja 3- Obrót partnera w lewo (zamiana miejsc)

Lekcja 4- Trzymanie zamknięte

Lekcja 5- Kombinacja 1 – połączenie figur

Lekcja 6- Stop& go z koszyka

Lekcja 7- Warianty trzymań

Lekcja 8- Kombinacja 2 – połączenie figur

 

Część pierwsza kursu doskonale wprowadzi w podstawy tańca użytkowego, który rewelacyjnie sprawdzi się na weselu lub jakiejkolwiek innej imprezie tanecznej! Zaletą tego tańca jest niewątpliwie to, że świetnie wpisuje się w realia polskich wesel, gdzie muzyka bywa bardzo szybka. Tańcząc Disco sambę szybko nie odczujesz zmęczenia! Bardzo wygodne kroki sprawią,że przetańczycie niejedną noc!

Ten kurs to jednocześnie kompletny materiał do samodzielnej nauki tańca w domu, który składa się z 8 lekcji. Każda z lekcji to instruktaż figur krok po kroku oraz pokaz elementu do muzyki w rozliczeniu. Prosta forma przekazu pozwoli Wam bez przeszkód opanować materiał, tak by móc wykorzystać poznane elementy na każdej imprezie! Po zakończeniu tej części zachęcamy do zakupu części drugiej, która naturalnie będzie kontynuacją i rozwinięciem dotychczas poznanego materiału! W drugiej części poznacie nowe, ciekawe elementy, które ubogacą Wasz taniec. Zapraszamy!

 

Jak to działa?

Po zakupie i zaksięgowaniu kwoty na koncie na Wasz adres mailowy podany podczas rejestracji  otrzymacie oryginalny link  z dostępem do zakupionego produktu. Link należy otworzyć i pobrać jego zawartość. Filmy nagrane są w formacie mp4.

UWAGA! Plik z linkiem będzie aktywny przez 7 dni od otrzymania produktu.

Po pobraniu plików możecie już cieszyć się nieograniczonym dostępem do kursu tańca i bawić się świetnie nauką tańca przez dowolną ilość czasu!