• DISCOFOX (2 na 1) część 2

Discofox ( 2 na 1) część 2

30.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Po zaksięgowaniu kwoty
Cena przesyłki 0
Pobierz 0
Dostępność Duża dostępność

Informacje telefoniczne: 795039119

Zostaw telefon

 

Kurs tańca Discofox ( 2 na 1 ) część 2 zawiera 7 lekcji:

 

Pokaz figur z tego kursu znajdziesz na :

 Lekcja 1- Cukierek + Bonus! Kierunki figur w tańcu imprezowym

Lekcja 2- Zamiany miejsc- warianty

Lekcja 3- Krzyżyk

Lekcja 4- Nurek

Lekcja 5- Koszyk free spin

Lekcja 6- Precel

Lekcja 7- Ręcznik

 

Część druga kursu doskonale wzbogaci podstawy tańca Discofox w wersji użytkowej, czyli idealnej na każdą imprezę taneczną! Jest to jednocześnie kompletny materiał do samodzielnej nauki tańca w domu, który składa się z 7 lekcji. Każda z lekcji to instruktaż figur krok po kroku oraz pokaz elementu do muzyki w rozliczeniu. Prosta forma przekazu pozwoli Wam bez przeszkód opanować materiał, tak by móc wykorzystać poznane elementy na każdej imprezie! Po zakończeniu tej części zachęcamy do kontynuacji kursu, który wciąż będzie wzbogacać Wasz taneczny repertuar o ciekawe i bardziej złożone elementy! Zapraszamy!

 

Jak to działa?

Po zakupie i opłaceniu zamówienia na Wasz adres mailowy podany podczas rejestracji  otrzymacie plik PDF z dostępem do zakupionego produktu. Należy otworzyć link,który się tam znajduje i pobrać znajdujące się tam pliki. Filmy nagrane są w formacie mp4.

UWAGA! Plik z linkiem będzie aktywny przez 7 dni od otrzymania produktu.

Po pobraniu plików możecie już cieszyć się nieograniczonym dostępem do kursu tańca i bawić się świetnie nauką tańca przez dowolną ilość czasu!